Firma byla založena v roce 1999.

V roce 2008 jsme provedli 261 prohlídek po celé ČR. Vypracovali jsme 13 projektových dokumentací ke stavebnímu povolení a 8 projektových dokumentací pro provádění stavby. Naše služby využívají organizace jako Ředitelství silnic a dálnic, Krajské správy silnic Ústeckého kraje, ale i stavební firmy jako SaM Silnice a mosty či Herkul a.s., Insky a.s., a další. Pro několik měst jsme provedli i kompletní pasportizaci mostů a lávek v jejich vlastnictví. Dále pro smluvní partnery byly provedeny periodické prohlídky mostů a lávek a statické přepočty .

Projektová a inženýrská činnost firmy

K našim hlavním aktivitám patří zpracování projektů pro rekonstrukce mostů a lávek. V našem portfoliu se nachází tzv.ekonomické mosty, kdy investor menší obecní úřad požaduje nejlevnější variantu projektové dokumentace, ale i realizace. Na druhé straně pro magistráty měst zpracováváme i estetický a staticky velmi pohledově zajímavé mostní konstrukce. Vždy klademe důraz na přání investora.

Mimo mosty jsme projektově zajišťovali opravu opěrných zdí při zřícenině hradu Krupka, a dále výstavbu architektonicky velmi zajímavých rodinných domů.
 

 
ZPĚT
© Copyright, KH-Mosty, design by Pavel.kh 2005-2008 2002